Choď na obsah Choď na menu
 


Príznaky onemocnení srdca a ciev

20. 7. 2009

Príznaky onemocnení srdca a ciev


Únava, kardiacký kašeľ, zmodranie ďasien, mdloby
Všetky tieto symptómy poukazujú na srdcové choroby, ktoré bývajú veľmi často vrodené.
Pes, ktorý vykazuje príznaky onemocnení srdca patrí do rúk veterinárneho lekára.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

jesi

(iveta, 29. 10. 2009 23:23)

moj pes je dezorientovany,nepozna ma a beha hore dole neviem co mu je ani lekari dali mu injekciu a infuziu a teras mal zachvat neviete co moze bit s nim

Re: jesi

( , 27. 8. 2014 13:32)

Prvotne priznaky epilepsie,pes je nekoncetrovany,ma zachvat,nevie co robi,slini,ma prudke pohyby,narusenu motoriku a mnoho dalsieho. Nutna liecba,injekciami na utisenie stavu a preliecenie atb. Po nezlepseni situacie je to horsie a nepotesim vas,liecba v 90% byva neuspesna,bud zviera uhynie,alebo musi byt utratene - poznanie z vlastnych skusenosti.

neviem

(Toudy , 20. 3. 2012 8:34)

Mám taký problém z miničivavou že keď ju chytím na ruky tak od bolesti knučí avšak mysleli sme si že to bude porucha trávenia dva dni sme boli u zverolekára dali sme ju aj vypumpovať,sono a rentgen a vždy to bolo do rána v pohode a potom zase bolesti.neviete mi poradiť čím bi to mohlo byŤ?????

Re: neviem

(monika, 16. 11. 2013 17:38)

Dobry den mam 2ročneho ratlíka už štvrty den zvracia doteraz to bola husta hmota no posledny den len take žlte hlieny alebo sliny neviem ako keby to bola žaludočna kyselina nechuti mu jest chcem sa sitat či to prejde same alebo s nim treba zajst k veterinarovi dakujem

Re: Re: neviem

(Marci, 27. 8. 2014 13:23)

Moze sa jednat a poruchy traviaceho traktu,spomalena peristaltika,problemy s tukmi,pokazene jedlo atd.. Treba to riesit s veterinarnym lekarom,ktory nasadi cielenu liecbu.

kašlania

(Peter, 28. 2. 2012 16:06)

V poslednom čase náš psík kašle,až mietami akoby chrčal.Nie je to celý deň,ale nasadím mu obojok,taký čo sa dáva aj cez hrudník a labky,a on celý natešený že ide von na mňa vyskočí a už začína to kašlanie ktoré prejde niekedy až do chrčania.Poto v priebehu prechádzky sa mu to už nestáva.
Ďakujem